Tutaj znajdziesz dalsze informacje o usługach polskiego psychologa Leicester.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli udawać się na Wyspy. Aktualnie przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, ale nadal nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Pobyt na emigracji i związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, rodzą bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z integracją ze współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy tego rodzaju bardzo ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie rozmowy zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Kontakt z nami:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339