Jeśli szukasz laserów wysokoenergetycznych, koniecznie wejdź na http://bit.ly/2vq4mGr.

Laseroterapia wysokoenergetyczna to technika wykorzystująca silnie skoncentrowaną wiązkę podczerwieni. Po przystawieniu do skóry pacjenta specjalnej sondy połączonej z aparatem, dociera ona wgłąb tkanek, gdzie wykazuje wielorakie działanie. Po pierwsze stymuluje komórki tkanki mięśniowej, po drugie zaś pobudza zakończenia nerwowe i blokuje receptory bólowe. To przekłada się na redukcję odczuwania bólu, a także przyczynia do usprawnienia krążenia, czego efektem jest lepsze ukrwienie tkanek. Nie dziwi więc, iż ta metoda leczenia znajduje szerokie zastosowanie.

Laser wysokoenergetyczny – co nim leczymy?

Laser wysokoenergetyczny można zastosować do leczenia prawie każdej części ciała. Nieraz jest używany przez personel opiekujący się zawodowymi sportowcami – doskonale sprawdza się jako środek redukujący dolegliwości bólowe po treningach i leczący następstwa kontuzji takie jak: stłuczenia, naderwania wiązadeł czy achillodynia. Poza medycyną sportową, laser wysokoenergetyczny jest także używany między innymi w leczeniu lumbago, zapalenia stawów, dyskopatii szyjnej oraz rozmaitego rodzaju neuralgiach. Laser wysokoenergetyczny jest również pomocny w gabinetach kosmetycznych, dermatologicznych i w medycynie estetycznej.

Lasery wysokoenergetyczne – rodzaje sond

Wiązki laserów wysokoenergetycznych są emitowane przez specjalne aparaty. Do tych urządzeń dołącza się przewodowe sondy, które następnie przykłada się do ciała pacjenta w miejscach zmienionych chorobowo. Same sondy mają różnorodną konstrukcję i, w rezultacie tego, inny sposób działania. Wyróżnia się m.in. sondy prysznicowe, punktowe, a także skanerowe emitujące światło ze spektrum czerwonego lub podczerwień.

Kontakt z nami:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]