Skieruj się tu, aby kupić kaskom motocyklowym.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli jaki? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najporządniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są przeróżne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z jednego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są więc mniej bezpieczne – dlatego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są najbardziej praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to doskonała marka, lubiana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane gigantycznej liczbie testów – a równolegle mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Kontakt z nami:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]