Kup nowoczesny stolik kawowy na https://stfurniture.com/produkty/meble/stoliki-kawowe/.

Stolik kawowy jest ważnym meblem, który nadal można spotkać w większości naszych mieszkań, chociaż czasem zdarza się, że poniektórzy architekci wnętrz czasami nie uwzględniają go w swoich aranżacjach. Nie jest to zadziwiające, bowiem mebel ten łączy w sobie zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną.

Funkcje stolika kawowego

Większość godzin spędzamy w pokoju dziennym. W tym pokoju relaksujemy się, czytamy książki, oglądamy telewizję, przyjmujemy gości, także tu częstokroć też jemy. Oczywiste jest zatem, iż meble wykorzystane w salonie muszą kreować przestrzeń, która nie przytłacza, ale która również pozwala na jej praktyczne użycie. Stolik kawowy, jak wskazuje sama nazwa, jest w zasadzie meblem, na którym układamy kubki z kawą bądź herbatą i przekąski, nie tylko wtedy gdy podejmujemy gości, ale również gdy rozluźniamy się w rodzinnym gronie. Inna funkcja, jaką ma stolik kawowy to miejsce przechowywania przydatnych urządzeń oraz drobiazgów, po które notorycznie sięgamy, przykładowo chusteczek higienicznych, komórki, pilota do telewizora albo magazynów, którymi w danym momencie się zaczytujemy. Jest to również punkt, gdzie można łatwo postawić małe ozdoby, jak misę z suszonymi kwiatami albo świeczniki.

Designerskie stoliki kawowe – zdecyduj się na solidność mebli rzemieślniczych

Mimo swoich paru zastosowań stolik kawowy musi być w praktyce niewidoczny, a więc trafnie wpasowany w plan pomieszczenia. Jest to z reguły nieduży mebel – ma średnio 40-50 centymetrów wysokości, gdyż nie powinien zasłaniać przestrzeni salonu, ale także umieszczone na nim filiżanki z napojami czy przedmioty muszą być pod ręką osób, które go używają. Współczesne stoliki kawowe konstruowane w atelier nagradzanych projektantów idealnie łączą w sobie rolę dekoracyjną oraz użytkową. Wachlarz kształtów tych stolików kawowych powoduje, iż zamawiający bez problemu odnajdzie model nadający się do stylu retro, skandynawskiego czy do loftu. Warto zamówić meble rzemieślnicze, wyprodukowane ręcznie z drewna litego, z zachowaniem najwyższych standardów, co gwarantuje, że będą nie tylko znakomicie się prezentować, ale będą też solidne.

Kontakt z nami:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]