Mieszkania i styl, w jakim je aranżujemy, może dużo zdradzić o naszej ulubionej estetyce, charakterzejak również o tym, jak definiujemy komfort. Wielu osób już nie satysfakcjonuje propozycja wszędobylskich sieci sklepów meblarskich, w których można dostać meble, sporządzane w setkach tysięcy sztuk, identyczne dla polskich klientów, jak i tych z innych stron Europy. W związku z tym poszukujemy mebli, które nie tylko okażą się ergonomiczne, ale także będą uzewnętrzniać nasz charakter. To oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Designerskie meble – kreowane z pasją

Marka Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 roku i jej trzonem para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Aczkolwiek jedyne w swoim rodzaju meble wytwarzane przez studio STF to efekt drobiazgowej pracy większego teamu, składającego się z zawodowych rzemieślników, konstruktorów oraz technologów. Studio Swallow’s Tail z nadzwyczajną dbałością podejmuje się procedury kreowania nowych kolekcji mebli, przeznaczając każdej fazie – od początkowego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po dobór drewna wysokiej jakości – sto procent zaangażowania. To wyjątkowe dopracowanie najdrobniejszych detali każdego nowego projektu sprawia, iż meble marki STF cechują się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie dziwi więc, że produkty studia Swallow’s Tail Furniture uhonorowano niemałą ilością nagród z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (m.in. w Paryżu, w Warszawie bądź we Frankfurcie).

Minimalistyczne meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do kuchni i ławki

Wszystkie meble Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie www marki. Oprócz praktycznych stolików kawowych, stołów do jadalni i biurek, ten producent mebli z drewna oferuje też komody, ławki oraz krzesła, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak świeczniki i ramy luster). Co ważne, płatność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można zamówić także w salonach meblowych w Europie (m.in. w Niemczech bądź w Irlandii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Bydgoszczy, we Wrocławiu czy w Warszawie).

Kontakt z nami:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]