Jeśli potrzebujesz zamówić catering kanapkowy, kliknij tutaj.

Organizacja nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotliwa, gdy posiadamy wystarczająco czasu na kupowanie niezbędnych produktów, a także późniejsze samodzielne preparacja z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, że trzeba rezygnować z pomysłu uczczenia znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji warto zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Potrawy, które zjesz nie korzystając ze sztućców talerza

Catering kanapkowy, znany też jako finger food catering, to usługa kierowana przede wszystkim do firm, jednakże korzystają z niej dość często także osoby prywatne oraz różnorodne instytucje urządzające prestiżowe spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w potrawy z gatunku finger food, a więc nieduże przekąski, które można skonsumować na stojąco i bez konieczności użycia widelca. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba korzystać talerzyka – to dosłownie danie na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie sandwicze, roladki lub tartoletki owocowe oraz warzywne. Ten wariant cateringu rewelacyjnie sprawdza się na eventach, gdzie organizatorom zależy na szerokiej interakcji zaproszonych uczestników. Umożliwia on prowadzenie luźnych konwersacji, a przy tym nie sprowadza kontaktu tylko do gości siedzących przy konkretnym stole.

Atuty cateringu kanapkowego?

Zamówienie organizacji cateringu finger food podmiotowi zewnętrznemu ma sporo zalet, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się trudności z rozstawieniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników eventu. Ciepłe i chłodne napoje oraz zakąski ułożone są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy chcą. Jest to niesłychanie wygodne głównie w małych aulach, gdzie zmieszczenie właściwej liczby stołów byłoby niełatwe. Catering przekąskowy natychmiast sprawia także, że bankiet ma mniej formalny, przyjemniejszy klimat. Trzeba podkreślić, iż menu z poręcznych przekąsek jest na ogół tańsze aniżeli wyszukane kolacje, a zarazem zapewnia więcej możliwości dostosowania ich do preferencji żywieniowych gości uroczystości. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to nierzadko stanowiło poważną przeszkodę przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]