Korzystna oferta przyjęcia w plenerze.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zjeżdża się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także imprezy z okazji 18-tych urodzin, ceremonie chrztu oraz komunie. Kiedy spis gości jest bardzo długi, zwykle nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka bądź urodziny, w której będą brać udział w większości dorośli, zaproszonym należy zapewnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których sporą część uczestników będą kilkulatki, jak chrzty czy komunie, dobrze jest zorganizować w miejscu, które oprócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się tak szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane gościom również należy dopasować do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się więc sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite menu, bufet z zakąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskim stylu

Wyszukanie lokalu na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal królewskim stylu urządzane są w nim komunie, chrzciny i – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy zabawa zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści blisko trzystu gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia i przystrojenia stolików, poprzez dostarczenia dań, aż po profesjonalną załogę kelnerów i kucharzy.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]