Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, czyli montaż ławek oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które musimy opłacić osobom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem około czterystu PLN rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Kontakt z nami:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]