Zleć catering weselny w Krakowie na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zwykle ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzty, wesela lub komunie, od dawna przestały być organizowane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to wydarzenia, na których bawi się często ponad sto osób. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama zaplanować menu, a później naszykować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa może trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć ogromny popyt na catering weselny.

Catering na wesele – apetyczny obiad, który oczaruje gości

Urządzanie przyjęcia weselnego to duży stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na wybór dekoracji sali, rozsyłanie zaproszeń , ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zagwarantowania stosownej ilości trunków i przekąsek podawanych podczas zabawy, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej musi mieć znakomitą oprawę. Goście wszak liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, dania będą smakowite i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie donosić gościom następne posiłki. Wysoki stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych organizowanych w plenerze.

Kartę dań przyjęcia weselnego ułożysz z katalogu firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi normami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla uczestników, ale także i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe przeważnie mają przygotowany wstępnie spis sugerowanych dań głównych, deserów oraz napojów odpowiadających charakterowi wesel. Podstawową ofertę można poznać na stronie firmy albo dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość sam złożyć kartę dań z sugerowanych dań. Wypada jednakże zaznaczyć, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie unikalnych kompozycji potraw.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]