Balice parking. Więcej informacji na pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, , a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]