Zapoznaj się z ofertą parkingu długoterminowego Balice na https://pandaparking.pl.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie lub pociągu.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy też bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub przez telefon – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) albo przelewem bankowym. Innym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]