Chcesz poznać więcej informacji o cateringu firmowym Katowice? Zajrzyj na lastrada.pl.

Szkolenie, konferencja czy ważne spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów oraz posiłków dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane spotkanie zainteresuje masę osób, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – jak wygląda ta usługa?

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia, które z reguły trwają po 6-9 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają ścisły program prelekcji, między którymi wskazane są maksymalnie dwie kwadransowe przerwy, podczas których nie da się spożyć sycącego obiadu w najbliższej restauracji. Stąd tak istotne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, nawet zanieść na salę prelekcji. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka zabrudzenia garnituru i rąk. W ramach usługi cateringu firmowego udostępniane są także urządzenia do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – ważna część kursów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają bowiem uczestnikom czas na odprężenie się po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to też sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na spotkaniu. Automat z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać na stołówkach biurowców, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, gryząc zakupione po drodze w sklepie bądź przyniesione z domu sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie partycypantów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]