Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o parking lotnisko Kraków Balice, znajdziesz na pandaparking.pl.

Szybkość, sposobność dotarcia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu i komfort – to największe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał ogromną popularność. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a multum osób w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne kłopoty połączone z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji na jego stronie www, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca odstawić samochodu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego pracowników

Jeżeli wybierzemy usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również wielu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą liczyć na pomoc personelu parkingu w nagłych wypadkach, takich jak ubytek powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]