Przetargi doradztwo. Więcej informacji na https://doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa często ma profil kompleksowy i mieści praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom chcącym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie oraz prowadzenie postępowania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są perfekcyjnie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają też znaczące doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i radą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Kontakt z nami:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]