Na https://lastrada.pl uzyskasz więcej informacji o ofercie firm cateringowych w Krakowie.

Kiedy aranżujesz ważny event biznesowy bądź prywatny, na który chcesz zaprosić sporą ilość gości, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje oraz popularne przekąski w hipermarkecie – duże wydarzenia w większości wypadków wymagają dopracowanej oprawy również w sferze dań. Wtedy nie wypada położyć na stolikach uczestników samych ciasta i oranżady. W takich przypadkach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Zamierzasz zamówić usługę cateringową? Klarownie przedstaw własne oczekiwania

Firmy oferujące usługi cateringowe zwykle świadczą kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc dostarczanie posiłków wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzciny, urodziny lub śluby. Oferty te są szczegółowo dostosowane do potrzeb konkretnych imprez, przez co zazwyczaj różnią się m.in ceną i rodzajem potraw sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringu warto pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno opisać własne oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera obsługa wydarzeń rozmaitego typu to jego praca, a wieloletnia praktyka w tym obszarze pozwala mu na podsuwanie rozwiązań, które trafią w gust większości zaproszonych gości.

Catering – doświadczona kadra kelnerska i doskonałe dania

Przygotowanie poczęstunku nawet dla małej ilości gości może stać się olbrzymim problemem, głównie wówczas, gdy musimy zrobić to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na koordynację innych kluczowych elementów imprezy. Jest to również sposobność zaserwowania gościom wyjątkowych dań przyrządzanych przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Należy przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem dań przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich kompozycja na stole. Prócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]