Szczegółowe wiadomości w temacie automatycznej księgowości. Przekonaj się!

Biznesmeni nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych firm

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, szkół oraz podmiotów oferujących usługi

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to wartościowe rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, zatem bardzo dobrze zda egzamin w szkołach językowych czy prywatnych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]