Kliknij tu jeżeli chcesz zamówić projektowanie wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]