Skieruj się tu, aby kupić nowoczesne pokrycia dachowe.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powoli wypierają z rynku montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe i ceramiczne. Wiele plusów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale też dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z wielu względów. Po pierwsze ważą zauważalnie mniej niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę więźby dachowej, a przy tym też ułatwia transport i wyładunek tych elementów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i trwa krócej niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich staranne rozstawienie pochłania zwykle o wiele więcej czasu. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie dowolnej, także bardzo skomplikowanej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się bardzo dobrze zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych obiektów, zwłaszcza, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia także większa szczelność. Ponadto łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, a w razie bardziej opornych zabrudzeń przyda się środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – polski producent blach dachowych

Aby zamówić pokrycia dachowe wysokiej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny wybór blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, rozsianych na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się podwyższoną odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, więc prócz własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych producentów.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08