Szukasz blach trapezowych dachowych? Zobacz tu.

Blachy trapezowe na dach tworzą wytrzymałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym trwała blacha

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być położona blacha trapezowa?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Blacha trapezowa będzie również znakomicie prezentować się jako wykończenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08