Dowiedz się, gdzie zamówić blachę na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przybliżamy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – estetyka i odporność

Blachy na rąbek doskonale godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe grono sympatyków. Pięknie wyglądającą i mocną blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowych domach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w postaci niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne i idealnie pasuje do wielu stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla popularnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem trwałości i użytej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą, która zapewnia ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. deszcz i śnieg bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – wyraźnie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08