Szukasz fachowego wsparcia w tym temacie? Skontaktuj się z architektem Kraków.

Biuro projektów świadczy rozległy wachlarz usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w ergonomicznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt wykonuje kompleksowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie dogląda przebiegu prac, planuje odnowę budynku bądź proponuje aranżację już gotowych mieszkań, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektów?

Interesują Cię niespotykane, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się spośród pozostałych domków w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a zarazem praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. żłobki, apartamenty pod wynajem, budynki rekreacyjne i biura. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może także opracować plan przestronnych i praktycznych garderób, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]