Szukasz aktualnej oferty wakacyjnego kursu rysunku? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Z kursów tego typu korzystają również osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]