Potrzebujesz więcej informacji o rysunku architektonicznym? Skieruj się na domin-krakow.pl

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ sporo czynników – głównie fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale także wskazówki profesjonalistów, które pomogą przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Wrocławiu lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]