Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, filmem, reklamą i grami komputerowymi.

Kontakt z nami:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]