Jeśli szukasz kapsułek Lavazza A Modo Mio, koniecznie sprawdź cafessima.pl.

Marek przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, jakkolwiek Lavazza ciągle znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza zaczęła się w końcu XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył nieduży sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy oraz sporządzano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one szybko serca obywateli Turynu. Sto lat później firma Lavazza wciąż zachwyca aromatem swoich mieszanek, wyznaczając standardy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i intensywny smak

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najczęściej kupowanych. Wykorzystywane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, aromatycznej kawy trwa zaledwie chwilę. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków wytwarzanych przez tę markę. Obecnie w sprzedaży znaleźć można sporo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale wciąż wyróżnia je ciekawy smak.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – arabika i nie tylko

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kapsułek z kawą do licznych popularnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące niesamowitą kompozycją arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Intenso Gola czy Cremoso Invidia), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), czekolady (Mokaccino) oraz kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]