Drukarka 3D dystrybutor. Uzyskaj więcej wiadomości.

CadXpert jest jedną z pierwszych na rodzimym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Najistotniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma urządzenia do druku przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Następnym filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D, jak również możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie sklepu drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach DMLS, SLS, SLA, PolyJet oraz FDM.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. Posiada najszerszą w Polsce ofertę instrumentów do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D i ponad dwadzieścia modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również materiały specjalistyczne, jak np.: Ultem 1010, Nylon 12 CF i inne (inżynieryjne, biokompatybilne, dentystyczne, elastyczne itd.). Oprócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa używane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do profesjonalistów, biznesmenów i reprezentantów różnych branż (urządzenia marki Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada też showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z ekspertami możliwości techniczne konkretnego aparatu z oferty sklepu, swoje projekty czy są po prostu zainteresowani procesem wydruku 3D, powinni odwiedzić małopolski punkt. CadXpert zapewnia też wszechstronną obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), szkolenie pracowników z obsługi zakupionych urządzeń czy pomoc merytoryczną oraz techniczną.

Tanie drukarki 3D – na kieszeń małych oraz średnich firm

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalna drukarka czy skaner kosztują tyle, iż nawet nieduża albo średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak medycyna, odlewnictwo, motoryzacja oraz stomatologia, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie namacalną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Rynek sprzętu do drukowania przestrzennego wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą nowe technologie oraz możliwości, na które kiedyś mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. Obecnie – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich mają również niewielkie firmy, te ze znacznie niższym budżetem. Z każdym rokiem zmniejsza się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania 3D są nieustannie ulepszane i rozwijane. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]