Dowiedz się, gdzie zamówić słoik z kranem, wejdź na superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest świetną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania kompotów, lemoniad, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]