Sprawdź, gdzie kupić części zamienne Renault.

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]