Uzyskaj więcej informacji o usługach świadczonych przez zakład stolarski na https://rabwood.sklep.pl.

Dzisiaj również w małych miastach bez trudu można wskazać rozmieszczenie popularnych salonów meblowych. Ich oferta jest częstokroć tak znaczna, że wchodząc do takiego sklepu można w parę godzin urządzić każde pomieszczenie. Jednakże meble z popularnych sieci wytwarzane jest często z lekkich i prostych w obróbce płyt pilśniowych. Z rzadka dorównują one trwałością oraz wdziękiem meblom dębowym, opracowanych przez profesjonalistów z zakładów stolarskich i wytworzonych z troską o każdy szczegół.

Meble z drewna litego – wyposażenie na dekady

Nabycie mebli wyrabianych w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy trudno określić inwestycją na lata. Systemy meblowe z większości sieciówek już po paru latach będą okazywać dostrzegalne znamiona zużycia: zawiasy zaczną skrzypieć, okleina imitująca drewno rozerwie się na zagięciach, a tylne ścianki z chudej płyty pilśniowej po jakimś czasie się złamią bądź odkształcą. To nie są meble naszych dziadków i babć, które przekazywane były na kolejne pokolenia w praktycznie nienaruszonym stanie. Meble z litego drewna współcześnie nie są rzadkością na rynku, jednak nie cieszą się takim wzięciem, dlatego że szybciej, łatwiej i taniej jest Polakom kupować w marketach meblowych. Naturalnie, klient bierze pod uwagę, że meble z drewna litego na ogół są odpowiednio droższe i, gdy wykonywane są na zamówienie, nieraz czeka się na nie nawet kilka tygodni. Jednak w zamian za to klient kupuje mebel gotowy przetrwać dziesięciolecia, o ile będzie się go odpowiednio pielęgnować. A utrzymanie w dobrym stanie mebli dębowych wbrew pozorom nie wymaga dużego nakładu pracy.

Zaniedbane wyroby z drewna litego można odświeżyć

Nie licząc nadzwyczajnej trwałości meble z litego drewna posiadają również wiele innych zalet, które powodują, iż nieustannie są polecane i promowane przez najlepszych architektów wnętrz. Meble z litego drewna nawet o nieskomplikowanym designie nadają przestrzeni wyszukany charakter. Meble drewniane dają ciepło kojarzone z gniazdem rodzinnym, a także zaznaczają przywiązanie ich posiadacza do tego co naturalne. Lite drewno świetnie pasuje do licznych stylów aranżacyjnych, tym samym stół bądź szafa kupiona do wnętrza w stylu rustykalnym można będzie bez przeszkód wkomponować za kilka lat w nowy, przykładowo loftowy wystrój. Co ważne, nawet jeśli ktoś zapomni o regularnej konserwacji mebli, wyroby z drewna litego na ogół da się dość łatwo odświeżyć.

Kontakt z nami:
Rabwood Robert Pankiewicz
Raba Niżna 193
34-730 Mszana Dolna

Mob.: +48 886 695 245
E-mail: [email protected]