Jeśli chcesz zamówić kapsułki kompatybilne z Nespresso, koniecznie sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-nespresso/.

Kapsułki do Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu stopniowo zdobywały kolejnych zwolenników. Obecnie jest to marka rozpoznawalna na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wytwarza wiele renomowanych firm.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso?

Postanawiając o zakupie ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób obawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do używania kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc teraz w sprzedaży dostępnych są dziesiątki rozmaitych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, umożliwiających cieszenie się napojami o aromatycznych kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych przez Polaków marek jest włoska Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o średniej intensywności, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na mieszance robusty i arabiki. Kolejnym popularnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor głębokich w smaku połączeń arabiki i robusty o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Roma, Firenze, Trieste i Venezia. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty pieczonego chleba, orzechów laskowych czy prażonych orzechów. Inni uznani włoscy producenci, produkujący zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso to m.in. Diemme (kawy Mente, Spirito Della Tanzania czy bezkofeinowa Cuore) i Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, kawy z żeń-szeniem Ginseng Dolce, Amaretto, Arabic czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso też od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza także rodzima firma Cafe Rene, specjalizująca się w kawie espresso. Produkuje ona kawy o wysokim poziomie intensywności, np. Sublimo, Intensiva czy Milano, w tym również kawy aromatyzowane – Chocolate, Hazelnut, Vanilla i Carmel.

Opakowania dostępne w większości sklepów zawierają przeważnie 10 kapsułek z kawą. Jednak dla odbiorców, kupujących kawę hurtowo, kilku producentów również pudełka zbiorcze po 50 lub 60 kapsułek, co pozwala jeszcze bardziej zredukować cenę napoju. W przypadku, gdy kupujący ma obawy, czy wybrany produkt jest kompatybilny z posiadanym przez niego ekspresem, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]