Etykiety na butelki zamówisz na http://tinyurl.com/ycx5ao49.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na osiemnastkę, ślub czy imieniny. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną – alkohol jako nietuzinkowy podarunek od nowożeńców

Na weselu alkohole nie tylko stoją na stołach, ale też przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec zabawy. Taki podarek jest traktowany jako forma podziękowania za przybycie na ślub. Ale takie butelki z alkoholem mogą również stać się w fajną pamiątką, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o podziękowanie za przybycie, imionach Pana i Pani Młodej lub dniu i miejscu wesela. Etykiety na butelki można zamówić w rozmaitych wzorach i kolorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko podczas wesela – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze panieńskim.

Etykiety na bimber – dekoruj domowe alkohole

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie przetwarzasz nalewki, wina czy soki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwyczajnej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać używając kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]