Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – niecodzienny prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też wspaniała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]