Na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ zlecisz wykonanie panoram sferycznych specjaliście.

Zdjęcia 360 stopni to nadzwyczaj popularna i stosunkowo nowa metoda prezentowania pomieszczeń firm czy lokali usługowych. Zwykle widzimy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale też napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej firmy na Facebooku? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Czym są sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które jesteśmy w stanie oglądać pod różnymi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia generuje doznanie rzeczywistego przebywania w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, nieruchomości lub lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców jedyne co różni je od standardowych fotografii cyfrowych to opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w wybranym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomity sposób na reklamę Twojej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają duże możliwości przedstawienia wnętrza hostelu, biura czy lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej ciekawa oraz pomaga gruntownie poznać konkretne punktem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego ufność w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto udostępnić na Facebooku głównie gdy prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym działamy lub zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Przygotowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć profesjonaliście!

Stworzenie panoramy sferycznej, chociaż w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów marketingowych wskazane jest zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które ponadto będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest także kosztowna ani trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci fotografowie, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]