Jeśli szukasz tabliczek na drzwi, zobacz tu.

W każdym budynku ulokowanych jest całe mnóstwo najróżniejszych sal o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest obecnie naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co można nimi oznaczyć?

Właściwe oznakowanie obiektu daje doskonałą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o sklep, przedszkole, urząd czy biuro – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odnalezienie sali, która na dany moment jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym zawodowe obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w urzędzie odchodzi pracownik, opis na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są aktualnie bardzo popularne. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem naprawdę czytelny. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Kontakt z nami:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]