Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków w rozsądnej cenie.

Dzieci lubią brać udział w kuchni – wybierać i podawać składniki czy ozdabiać ciastka. Chciałabyś rozwinąć zapał kulinarny Twojego malucha? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Zalety kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko zyskują praktyczne umiejętności, ale przede wszystkim kształtują swoją kreatywność i uczą się samodzielności. A równocześnie świetnie się bawią. Opanowywanie prostych przepisów, wybieranie i mieszanie składników oraz łączenie ulubionych smaków – to wszystko powoduje, że maluchy z entuzjazmem gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z regułami, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co bez wątpienia wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach asystują też rodzice, jest to zatem świetna okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem posmakować tego, co przygotowały.

Jak przebiegają warsztaty kulinarne dla dzieci?

Spotkania organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny zegarowe. W czasie warsztatów maluchy przygotowują deser i danie główne. Mali wielbiciele sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przygotować apetyczny makaron na słono lub słodko, ewentualnie podjąć się pieczenia aromatycznej, przystrojonej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów grupa przygotowuje również pyszną deser – mus z kruchym ciastem i lodami. Nauka poprzez uczestnictwo w zabawie to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych dań daje dzieciom moc satysfakcji. Nawet najbardziej nieposłuszny maluch będzie z pasją oddawał się ozdabianiu deseru bądź przyrządzaniu idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz doskonały kontakt z dziećmi.

Kontakt z nami:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]