Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty tworzenia sklepu WooCommerce!

Planujesz założyć sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest doskonałym wyjściem.

Czemu zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularność zdobyły strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, posiada sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z używając płatne lub darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy klientów. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek poszerza się również funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom wykonanie przelewów za zamówienie między innymi przez Transferuj.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala także na analizędanych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) oraz integrację z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed cyberatakami, wykorzystanie wyłącznie koniecznych, przetestowanych wtyczek i poprawną semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą też blog, na którym szybko można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać recenzje i rozmaite porady odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]