Szukasz korzystnej oferty tworzenia stron www Kraków? Nie wahaj się! Kliknij w to miejsce.

Funkcjonalność stron internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc strony internetowe musimy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – jeśli poruszanie się na stronie będzie dla nich źródłem problemów, szybko przeniosą się na inną witrynę i zdecydują się na usługi konkurencji. Żeby zatem witryna przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie stworzona strona? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej za prędko?

Zasady projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką należy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – ściągną wtedy wzrok użytkownika oraz nakłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na stronie. Istotna będzie także to, żeby najważniejsze części strony umieścić na osi, po której wędruje uwaga internauty – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak nietrudno stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie będzie proste. W razie strony firmowej złym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej przygotowanie. By zyskać pewność, iż strona będzie generować zyski, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej agencji specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]