Zamów pozycjonowanie Krakow na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Wszechobecność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, że klienci do nas trafią – ważna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych przedsiębiorstw, działających wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednym mieście, przykładowo w Lublinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoje usługi docelowym odbiorcom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych stosują zazwyczaj frazy lokalne, czyli mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “ciastkarnia kraków”, “sklep z oponami kraków” czy “depilacja brwi kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług ewentualnym klientom, rezydującym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO ukierunkowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, przykładowo przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. Przez ten czas gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozwinięcie contentu oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]