Korzystna oferta wypraw w góry.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia rzetelnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Organizujemy trekkingi, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to wyprawa dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje kompetentnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wylot charakter górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Alpy oraz Dolomity.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]