Sklep jubilerski Kraków - tu zakupy na pewno będą udane!

Wraz z rozkwitem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy także nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Dziś chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie można odnaleźć nieomal wszystko, wciąż wiele przedmiotów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Plusy zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno złotego pierścionka, broszki czy wisiorka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy planujemy nabyć obrączki bądź pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy złotnika. Pokaże on aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji ślubu, chrztu czy imienin.

Sklep jubilerski – reperacja popsutej biżuterii oraz wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą pomocnicze usługi. Renowacja uszkodzonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli rozerwał się nam naszyjnik lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi także obwód bransoletki, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na wisiorku lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek lub zawieszkę, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w mieszkaniu trzymamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]