Szukasz bransoletek z koralikami? Sprawdź http://bit.ly/2ea3Zde.

Kiedy chcemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je w domu. Naturalnie możemy również kupić je w sklepie, ale nie będą już tak bardzo oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ są odpowiednie na wszystkie okazje.

Bransoletki z koralikami – jak je zrobić?

Najczęstszym sposobem tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nitki, szydełka i zestawu koralików możemy stworzyć niespotykaną biżuterię. Jest to prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym sznurze.Dodatkowo, w Sieci mamy dostęp do wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak samemu wykonywać bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, gdy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego typu bransoletki będziemy potrzebować: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej pracochłonnych od wcześniej opisanej metody szydełkowej.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przejścia barw.
Dzisiaj popularne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, robienie biżuterii staje się o wiele szybsze i prostsze.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć bardzo dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z biżuterią.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]