Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki.

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym tkwi sekret, że są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najbardziej „trendy” są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, a jednocześnie eleganckie. Równie często wybierane są wiszące dodatki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Są ozdobione drogocennymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Dodatki wykonane ze srebra nie wywołują alergii skóry, co nierzadko ma miejsce w przypadku dodatków z stopów nieszlachetnych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz sposób ich wykonania – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały nienagannie, musimy skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać śniedź. Powinno się przecierać je regularnie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne balsamy nabłyszczające, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych sposobów czyszczenia, typu pasta do zębów czy ocet. Takie substancje mocno podrażniają delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które zapewniają szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.