Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz kolczyki srebrne.

Srebro to najpopularniejszy wśród producentów kolczyków materiał. Nie powinno to oczywiście dziwić, bo rzeczywiście posiada mnóstwo zalet. Koszty jego zakupu są znacznie niższe niż żółtego kruszcu, a jest metalem szlachetnym, co oznacza, że nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są również lubiane z uwagi na komfort ich noszenia – bardzo zmniejszają wszak niebezpieczeństwo pojawienia się infekcji. Jako iż są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla szukających ponadczasowej oraz wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć parę słów o tym, w jakich sklepach je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – kilka wskazówek

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy wyszuka propozycje dla siebie – zarówno fani sprawdzonych rozwiązań, jak i kobiety, które lubią raczej eksperymentalne wzory. Przed wyborem konkretnych kolczyków dobrze zatem zorientować się, co oferują nam poszczególne sklepy. Najlepszym wyjściem z całą pewnością będzie kupno w internecie – tym bardziej, kiedy zamierzamy wybrać niebanalne projekty srebrnych kolczyków.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki?

Pomimo wielu zalet, srebro ma również wady. Najistotniejsze jest to, że srebrne kolczyki po paru latach śniedzieją. Możemy tego uniknąć często czyszcząc je specjalnymi preparatami i przechowując w zamkniętych pudełkach. Pod żadnym pozorem nie stosujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, bo są w stanie zniszczyć ich powierzchnię.