Więcej szczegółów o kolczykach serduszkach.

Kolczyki serca są chętnie nabywanym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, bardzo dobrze akcentują urodę, są także perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – do szkoły oraz na okazjonalne wyjścia

Wzór serca jest częstokroć wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serca stanowią bardzo delikatne uzupełnienie licznych stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest zwykle wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, tylko dyskretnie uwydatniają prawdziwe piękno kobiety. Natomiast długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wydłużenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki zakłada się na okazjonalne wyjścia, romantyczne kolacje bądź studniówki i świetnie komponują się one z szykownymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serca – doskonały podarunek dla ukochanej kobiety

Na rynku obecne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze srebra i złota. Popularne są też kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym wyglądają niezwykle efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym czy szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Babci, złote gody tudzież w wielu innych sytuacjach. Podarowane ukochanej osobie – współmałżonce, narzeczonej czy też matce, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]