Sprawdź, gdzie zamówić biżuterię z koralem.

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi mocami. Ponadto, koral wycisza osoby zestresowane i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest również kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie stroju

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Kamień korala najczęściej spotykany jest w barwach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Czy biżuteria z koralem wpływa na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie połączone są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]