Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Wejdź na telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do poszczególnych telewizorów. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – zwiększanie mocy sygnałów

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują zazwyczaj w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują rozmaite zakłócenia wywołane na przykład przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie usytuowane są w blokach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Uzyskiwany sygnał jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza nieskomplikowana. Urządzenia te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Poziom może być różny, w zależności od wykorzystywanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – zapewnia doskonałą siłę sygnału

Obsługa wzmacniacza szerokopasmowego jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub wkładek JXP. Do większości modeli zaimplementowano również specjalistyczne zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, co powoduje, że są niezwykle bezpieczne. Niektóre z nich wyposażono w specjalistyczny filtr zakłóceń. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i zapewniają odbiorcom doskonałą moc sygnału w warunkach domowych. Ogromnym plusem jest też niski poziom mocy do <6W.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]