Więcej o ofercie dostawcy przekładni falowych na ultrarobotics.pl.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Positec

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez uznanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]