Znajdź kabel koncentryczny.

W dużej liczbie domów znaleźć można odbiornik telewizyjny. Większość z nas uwielbia czasem obejrzeć porywający program bądź profesjonalnie przygotowany serwis o charakterze informacyjnym. By jednak do telewizora docierał odpowiedni sygnał, konieczne jest wykonanie właściwego podłączenia. Stosuje się do tego celu na przykład kable koncentryczne, które dzisiaj kupić można bez najmniejszych problemów w sklepach mających w swojej ofercie artykuły do odbioru telewizji.

Kabel koncentryczny – czym się charakteryzuje?

W sprzedaży znaleźć można obecnie bardzo różne kable koncentryczne, charakteryzujące się nieco innymi parametrami. Podstawowy podział rozróżnia kable koncentryczne zewnętrzne i wewnętrzne. Każdy kto potrzebuje kabel koncentryczny bez najmniejszych wątpliwości musi zwrócić uwagę na jego najważniejsze parametry. Istotne są dopasowanie oraz tłumienie, które zapewnia odbiór sygnału telewizyjnego na wysokim poziomie. Rewelacyjnym produktem są kable posiadające konstrukcję Tri–Shield. Jej zastosowanie sprawia, iż kabel wyróżnia się doskonałym poziomem i ochrania sygnał przed zakłóceniami z zewnątrz, które mogą istotnie obniżać ostrość obrazu. Kable koncentryczne przodujących producentów doskonale sprawdzają się nie tylko w modernizacji, ale również przy rozbudowie sieci telewizyjnych zarówno niewielkich, jak i naprawdę dużych operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych wyprodukowana jest zgodnie z ostrymi rygorami produkcji. Za sprawą tego wahania parametrów w ich przypadku są bardzo małe bądź żadne.

Kabel koncentryczny – jakiego typu materiały stosuje się do jego wykonania?

Kable koncentryczne to najczęściej połączenie materiałów różnego typu. W zdecydowanej większości przypadku rdzeń robiony jest z miedzi. Miedź jest materiałem odznaczającym się doskonałą trwałością, który nie traci swoich właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Jeśli idzie o kable przeznaczonych do montowania w warunkach zewnętrznych, do wykonania warstwy wierzchniej używane są materiały odporne na działanie negatywnych warunków atmosferycznych.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]